Ecura Care er en fusjon av tre tidligere selvstendige selskaper. Ambio Helse, Accurate Care og Legepartner har nå slått seg sammen for å kunne møte samfunnets utfordringer sammen! Ecura Care er en del av Ecura konsernet. Vi er stolte av å ha en felles visjon om hvordan framtidens utfordringer skal løses på best mulig måte!

Vi i Ecura ser fram til å besvare dine spørsmål enten du er vikar eller kunde! Bruk kontaktskjema nedenfor, send oss en e-post eller ring så hjelper vi deg!

Skriv til oss

Avdelinger
Avdeling Oslo
Jernbanetorget 4a, 0154 Oslo
Avdeling Steinkjer
Kongens gate 12, 7715 Steinkjer
Felles kontaktpunkt
Epost
care@ecura.no
Telefon
+47 22 41 17 02
Avdeling Oslo
Avdeling Steinkjer
Våre ansatte
Rebecka Eriksson

Personalkoordinator

rebecka.eriksson@ecura.no

Annichen Mørch

Ansvarlig legebemanning

Annichen.Morch@ecura.no

Håvard Haugan

Avdelingsleder Steinkjer

havard.haugan@ecura.no

Andrea Skjelstad

Personalkoordinator

andrea.skjelstad@ecura.no

Ann-Sofie Wolff

Ansvarlig spesialsykepleiere

ann-sofie.wolff@ecura.no

Håkon Haugnes Haugan

Logistikkansvarlig

hakon.haugan@ecura.no

Kjetil Ørbeck

Daglig leder

kjetil.orbeck@ecura.no

Tine Schroeder

Personalkoordinator

tine.schroeder@ecura.no

Kristian Brovold

Avd. leder Oslo

kristian.brovold@ecura.no

Dag Evensen

Avdelingsleder

dag.evensen@ecura.no

Henrik Jahr

Avdelingsleder fag- og personalrådgiving

henrik.jahr@ecura.no

Ingrid Reinaas Lysheim

Personalkoordinator

ingrid.lysheim@ecura.no

Kristiane Amundsen

Fag- og personalrådgiver

kristiane.amundsen@ecura.no

Mathilde Eggereide

Personalkoordinator

mathilde.eggereide@ecura.no

Kristin Asprem Haugnes

Personalkoordinator

kristin.haugnes@ecura.no

Johan Christian Tønnesen

Kompetanse og analyse

johan.christian.tonnesen@ecura.no

Kristine Espeland

Personalkoordinator

kristine.espeland@ecura.no

Odin Søvik

It- og systemansvarlig

odin.sovik@ecura.no

Kristin Boska

Personalkoordinator

kristin.boska@ecura.no

Karl Morten Eek

Personalkoordinator

karl.morten.eek@ecura.no

Ove Andreas Gjermstad

Leder Internasjonal Rekruttering

ove.andreas.gjermstad@ecura.no

Marie Hveem

Personalkoordinator

marie.hveem@ecura.no

Camilla Lange

Personalkoordinator

camilla.lange@ecura.no

Anita Unnerud

Administrasjonssekretær

anita.unnerud@ecura.no

Cazimir Timofte

Rekrutteringsmedarbeider

cazimir.timofte@ecura.no

Guillermo Aliaga Agulló

Rekrutteringsmedarbeider

guillermo.aliaga@ecura.no

Mona Austli Elli

Personalkoordinator

mona.elli@ecura.no

Sara Schroeder

Personalkoordinator

sara.schroeder@ecura.no

Øyvind Espelund

Personalkoordinator

oyvind.espelund@ecura.no

Andreas Hansen

Personalkoordinator

andreas.hansen@ecura.no

Irene Pretel

Rekrutteringsmedarbeider

irene.pretel@ecura.no