Felles kontaktpunkt
Epost
care@ecura.no
Kontor Oslo
Jernbanetorget 4a, 0154 Oslo
Telefon
+47 22 41 17 02
Ansatte
Kommune

Håvard Haugan

Avdelingsleder

havard.haugan@ecura.no

Tine Schroeder

Personal- og kundekonsulent

tine.schroeder@ecura.no

Sara Schroeder

Personal- og kundekonsulent

sara.schroeder@ecura.no

Annichen Mørch

Personal- og kundekonsulent

annichen.morch@ecura.no

Bartek Holstad

Personal- og kundekonsulent

bartek.holstad@ecura.no

Øyvind Espelund

Personal- og kundekonsulent

oyvind.espelund@ecura.no

Julie Sandnes

Personal- og kundekonsulent

julie.sandnes@ecura.no

Karl Morten Eek

Personal- og kundekonsulent

karl.morten.eek@ecura.no

Kine Hammer

Personal- og kundekonsulent

kine.hammer@ecura.no

Kristin Boska

Personal- og kundekonsulent

kristin.boska@ecura.no

Laura Navarro Sansano

Personal- og kundekonsulent

laura.sansano@ecura.no

Mona Austli Elli

Personal- og kundekonsulent

mona.elli@ecura.no

Mathilde Eggereide (permisjon)

Personal- og kundekonsulent

mathilde.eggereide@ecura.no

Andreas Hansen (permisjon)

Personal- og kundekonsulent

andreas.hansen@ecura.no

Andrea Marie Skjelstad (permisjon)

Personal- og kundekonsulent

andrea.skjelstad@ecura.no

Marie Hveem (permisjon)

Personal- og kundekonsulent

marie.hveem@ecura.no

Sykehus

Ann-Sofie Wolff

Personal- og kundekonsulent

ann-sofie.wolff@ecura.no

May Rita Dreierstad

Personal- og kundekonsulent

may.dreierstad@ecura.no

Legepartner

Magnus Martinsen

Personal- og kundekonsulent

magnus.martinsen@ecura.no

Rekruttering

Rebecka Eriksson

Avdelingsleder

rebecka.eriksson@ecura.no

Kristin Asprem Haugnes

Rekrutteringsmedarbeider

kristin.haugnes@ecura.no

Cazimir Timofte

Prosjektleder internasjonal rekruttering

cazimir.timofte@ecura.no

Irene Pretel

Rekrutteringsmedarbeider

irene.pretel@ecura.no

Guillermo Aliaga Agulló

Rekrutteringsmedarbeider

guillermo.aliaga@ecura.no

Inna Pankiv Fomenko

Rekrutteringsmedarbeider

inna.fomenko@ecura.no

Språkskole

Tuva Kindt Marthinsen

Teamleder språkskole

tuva.marthinsen@ecura.no

Hilde Øverlid

Språklærer

hilde.overlid@ecura.no

Anders Stallemo

Språklærer

anders.stallemo@ecura.no

Ida Vestrheim Haugum

Språklærer

ida.haugum@ecura.no

Marianne Haugan

Språklærer

marianne.haugan@ecura.no

Administrasjon

Petter Nyhagen

Daglig leder

petter.nyhagen@ecura.no

Kristian Brovold

Avdelingsleder

kristian.brovold@ecura.no

Henrik Jahr

Salgsleder

henrik.jahr@ecura.no

Kristine Espeland

HR og kvalitetsleder

kristine.espeland@ecura.no

Ove Andreas Gjermstad

Prosjektleder

ove.andreas.gjermstad@ecura.no

Odin Søvik

IT og utvikling

odin.sovik@ecura.no

Kirsten Berg

Regnskapsmedarbeider

kirsten.berg@ecura.no

Donia Jounes

Regnskapsmedarbeider

donia.jounes@ecura.no

Håkon Haugnes Haugan

Administrasjonsmedarbeider

hakon.haugan@ecura.no

Anita Unnerud

Administrasjonsmedarbeider

anita.unnerud@ecura.no

Ingrid Reinaas Evensen

Administrasjonsmedarbeider

ingrid.evensen@ecura.no